यदि तपाईं परम्परागत सूर्य-सूखे टमाटरहरू मनपर्छ भने, तपाईंको ओवनमा चेरी टमाटरहरू सुचारु गर्ने प्रयास गर्नुहोस्। परिणाम तीव्र रूपमा स्वादयुक्त स्वादहरू जुन पिज्जा वा सलाद टिप्पको रूपमा प्रयोग गर्न सकिन्छ वा मानक सूर्य सुकेको टमाटरको रूपमा प्रयोग गर्न सकिन्छ। जबकि टमाटरको लागि केहि घण्टा लाग्ने समय पूर्व सुकेको समय अविश्वसनीय रूपमा छिटो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 35 चेरी टमाटर (लगभग 2 देखि 3 पिन)
- 1 देखि 2 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 200 एफ सम्म
- एल्युमीनियम पन्नीको साथ ठूलो बकिङ पाना रेखा गर्नुहोस्। टमाटरहरू तेर्सो तेर्सोमा काट्नुहोस् र तिनीहरूलाई पकाउने पानामा कट-साइड अप गर्नुहोस्, एक-अर्कालाई छुनुहोस्।
- नमकसँग राम्ररी छिटो
- ओवनको केन्द्रमा 2 देखि 3 घण्टाको लागि बेक गर्नुहोस्। तातो सेवा गर्नुहोस्, कोठाको तापमानमा, वा चिसो।
लेखकको नोट: यी चेरी टमाटरले तिनीहरूको तेस्रो-चौथाईको आकारको आकार घटाउँदछ, रङमा गहिरो रातो हुन्छ, र तीव्र वास्तविक टमाटर स्वाद छ।
तिनीहरू व्यावसायिक सूरज-सूखे टमाटरहरू भन्दा धेरै उज्ज्वल रातो र कुखुराको उत्कृष्ट उत्कृष्टता हुन्। तिनीहरू पिज्जाको लागि टिपिङ स्वादको रूपमा प्रयोग गर्न सकिन्छ वा सजिलैसँग कुनै पनि डिशमा रंग लगाउँदछ।
स्रोत: शर्ले ओ। कोरिरी द्वारा (विलियम मोरोव र कम्पनी)
अनुमति संग दोहोरिएको।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 413 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 121 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 83 जी |
| आहार फाइबर | 25 g |
| प्रोटिन | 21 जी |