यदि तपाइँसँग डाइरेइड्रेटर छ भने निर्जलित टमाटर बनाउनु सरल छ। तपाइँको अर्को नुस्खाको लागि सूर्य-सुकेको टमाटरहरू बनाउनको लागि यो उत्तम छ। तिनीहरू बनाउन को लागी एकदम सजिलो छ तर यस प्रक्रियाको अन्त्यमा केही नजिकको ध्यान चाहिन्छ। अधिकांश dehydrators संग कम से कम 8 घण्टा सुखाने को समय मा योजना।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 बिरुवा टमाटर
- 4 पिन लसुन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. स्लाइस पाम टमाटरहरू आधा (वा क्वार्टरमा क्वाटरमा टिमोट) र सावधानीपूर्वक बीउ बाहिर निकाल्दै, लुगा लगाउन सकिँदैन। हलहरू लुलग-साइड तल घुर्नुहोस् र एक इन्च लाइट 1 इन्च लामो लम्बाइमा छाला बनाउनुहोस्। पछाडि फर्कनुहोस् र हल्का रूपमा नमक नालीलाई मद्दत गर्न नमकसँग छिड्नुहोस्।
2. कम से कम 1/2-इन्च घिमिरेटर ट्रेहरूमा टमाटर लुप-साइडको व्यवस्था गर्नुहोस् र राम्रो हावा परिसंचरणको लागि रैक बीच 1 देखि 2 इन्च छोड्नुहोस्।
Dehydrator तापमान सेट 135 देखि 140 एफ। (यदि तपाईंको dehydrator मा थर्मोस्टेट छैन, तल रैक मा एक भरोसेमंद ओवन थर्मामीटर प्रयोग गर्नुहोस् ताकि तपाईं तापमान निगरानी गर्न सक्नुहुन्छ।)
3. तपाईं प्रायः कम्तिमा 8 घण्टा सुकाउने समयको आवश्यकता पर्नेछ, र यदि टमाटरहरू विशेष गरी ठूलो हुन्छन् र ढक्कन वा यदि तपाईंको भान्सामा नरम हुन्छ। टमाटरहरू घुमाउनुहोस् र रक्सीलाई घुमाउन को लागी पनि सुत्न को लागी घुमाउनुहोस्।
प्रक्रियाको अन्त्यमा आफ्नो आँखा तिनीहरूलाई राख्नुहोस्। टमाटरहरू गहिरो रातो रातो र पूर्णतया सुत्न हुनुपर्दछ तर अझै पनि थोडा पतली (क्रिसमस) छैन। तपाईंको औंला संग छुनुहोस्। उनीहरूले सख्त वा चिपचिपा महसुस गर्नुपर्दैन। प्रत्येक टमाटर हटाउनुको रूपमा हटाउनुहोस्, मोटो व्यक्तिहरू समाप्त गर्न छोड्नुहोस्।
5. जिप-माथिको बैगमा निर्जलित टमाटरहरू भण्डारण गर्नुहोस्, 2 महिनासम्म ठुलो, सुक्खा ठाउँमा हावा बाहिर निस्केर। यदि तपाईं बैग फ्रिज वा फ्रिज गर्नुहुन्छ भने, शेल्फ जीवनलाई 6 देखि 9 महिनासम्म विस्तार गरिनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 33 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 158 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |