यो पकाएको सेब पैनकेक एक फ्रस फ्रान्सेली पेनकेक नाश्ता बनाउन को लागि एक राम्रो तरिका हो। यो स्वादिष्ट पैनकेक को आफ्नो पसंदीदा सिरप संग पाउनुहोस या पाउडर चीनी संग छिडकाएं।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 तीखा सेब, खुट्टा, कोर, र धेरै पतला कटाई
- 1/4 कप ब्राउन शुगर, प्याक
- 3/4 चम्मच दालचीनी
- 3/4 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/4 चम्मच नुन
- 3 ठूलो
- अण्डा
- 3/4 कप दूध, पुरा वा 2%
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 3 चम्मच मक्खन, पिघल्यो
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनलाई 425 डिग्रीसम्म लगाउनुहोस्। ओवनमा कास्ट आयरन वा ओवन-प्रो 9- वा 10 इन्च स्किलेट राख्नुहोस्।
- एक कटोरी मा, भूरी शर्करा र दालचीनी संग स्याउ स्लाइस जोड्नुहोस; टाउको दुखाइमा कोट राम्रो हुन्छ।
- अर्को कटोरा मा, नमक संग आटा मिलाउनुहोस्। ठूलो कप वा सानो कटोरामा, पिसाब मक्खनको अण्डा, दूध, वेनिला र 1 चम्मच सँगसँगै बिस्कन्छ।
- ध्यानपूर्वक ओस्टबाट हट कास्ट आयरन प्यान लिनुहोस्, यसलाई ठुलो रैकमा राख्नुहोस्, र बाँकी मक्खन थप गर्नुहोस्; कुकुर को कोट को तल को तल।
- प्यानको तलबाट एप्पल स्लाइसहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- एप्पल स्लाइसमा बल्ल बल्ल पार्नुहोस्।
- 25 देखि 30 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, पफेर र हल्का खारेज सम्म।
- सिरप संग सेवा गर्नुहोस् वा पाउडर गरिएको शिरको साथ छिटो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 407 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 253 मिलीग्राम |
| सोडियम | 465 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 12 जी |