मोरक्को संरक्षित मक्खन को मक्खन स्वाद को तुलना मा एक चीजदार स्वाद को रूप मा जाना जानिन्छ। यो प्राय: ट्यागिन व्युत्पन्नहरू र साथै अन्य धेरै परम्परागत मोरक्कन व्यंजनहरूमा थपिएको छ तर यो केवल रोटीमा फैलियो। एक डिशमा समावेश गरिएको सानो मात्रामा एक फरक स्वादलाई उल्टाउने एक विकल्प घटक द्वारा प्रतिकृत गर्न सकिदैन।
नुस्खाको साथ अगाडि बढ्नु अघि, तपाइँसँग केहि चीजकोलट र सफा गिलास वा सिमेमिक जार धुरीको लागि हातमा राख्नुहोस् । र यसलाई तुरुन्तै प्रयोग गर्न योजना नदिनुहोस् - यद्यपि धेरै सजिलो बनाउन, धुरीले गुण स्वादको लागि एक महिना वा लामो समयसम्म बस्न आवश्यक छ; अब यो बस्छ, बलियो स्वाद हुनेछ।
सागरले नमकीन स्पष्ट मक्खनबाट सादा बनाइयो, यस नुस्खामा जस्तै, वा जडी बूटीहरू जस्तै स्मिम वा अरेगनोसँग सिमेनमा स्वाद गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड / 500 जी अनपल्टेड मक्खन
- 1 चम्मच कोषेर नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- सानो सससेनमा कम गर्मीमा मक्खन पिच्छे। गर्मी बढाउनुहोस् र पिघरे मक्खन एक सिम गर्न। धीरे देखि 30 देखि 45 मिनेट सम्म को लागी, या जब तक बर्तन को तल मा दूध ठोस एक हल्का एम्बर बदल्यो।
- एक कटोरा मा चीजसेलट को एक टुकडा राख्नुहोस र सजिलै संग चीजसेलोथ को माध्यम ले स्पष्ट मक्खन (ठोस नहीं) डालें। यदि यो दूध ठोसहरु को सबै निशान हटाउन आवश्यक छ भने यो स्ट्रिनिंग कई पल्ट दोहोर्याउनुहोस्। तपाईं चिकनका लागि मात्र स्पष्ट स्पष्ट मक्खन चाहानुहुन्छ ।
- हलचल स्पष्ट मक्खनमा नमक हल गर्नुहोस्, त्यसपछि यसलाई जारमा राख्नुहोस्। एक महिना वा लामो समयसम्म ठुलो, अँध्यारो स्थानमा राख्नुहोस् र भण्डारण गर्नुहोस्।
- खोल्न पछि, फ्रिजमा धुरी पसल गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 102 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 30 मिलीग्राम |
| सोडियम | 220 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |