बेल्लसामिक सिरका, लसुन र साधारण सिजनिंगले यी ग्रील्ड वा बिरुद्ध चिकन छातीको उत्कृष्ट स्वाद दिन्छ। आटा वा चावल सहित कटा ताजा सब्जियां वा सलाद संग यो स्वादिष्ट चिकन को सेवा गर्नुहोस्। यो भूमध्योपचारिक मोडिको लागि डिनर-टाइम स्टपलमा कुखुराको छाती वा कपालहरू प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड बेकार चिकन छाती वा चिकन कपालहरू
- 1/3 कप balsamic सिरका
- 1/4 कप अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 2 चम्मच खनिज लसुन
- 1 चम्मच कोषेर नमक
- 1 चम्मच सूखे पत्ता अरेगानो
- 1 चम्मच सूखे पारी तुरुन्त
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता थिम
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक गिलास वा प्लास्टिक कन्टेनर वा खाना भण्डारण बैगमा चिकन राख्नुहोस्।
- एक कटोरा वा ठूलो मापन कपमा, बल्फामिक सिरका, जैतून का तेल, लसुन, नमक, अरेगानो, तुलसी, थिम र मिर्च जोड्नुहोस्। मिश्रण गर्न को लागी।
- कुखुरामा अन्नको मिश्रणमा हाल्नुहोस् र राम्रो तरिकाले कोटलाई फर्काउनुहोस्। कन्टेनर राख्नुहोस् वा थलो र खसेज गर्नुहोस्।
- कुखुरालाई 1 देखि 6 घण्टासम्म चल्न दिनुहोस्।
- एक ग्रिल वा एक ग्रिल प्यानमा चिकन ग्रिल गर्नुहोस्, पकाएर जबसम्म पकाएर दुवै पक्षलाई खैरो बनाउँदछ। पाक कला समय चिकनको मोटाईमा पर्दछ। मानक चिकन छाती प्रत्येक पक्षमा लगभग 6 देखि 8 मिनेट लाग्ने हुन्छ, तर पतला कप्लेटले कम समय लिनेछ।
- जब गरिसकेको हुन्छ, चिकन छालाको स्तनको सबैभन्दा ठूलो भागमा तत्काल पढ्ने खाना थर्मामीटरमा चिकन 165 एफ दर्ता गर्नेछ।
- भित्ता गर्न, पछाडि पछाडी पकाउनुहोस्; ननस्टिक पकाउने स्प्रेको साथ स्प्रे। पन्नीमा चिकनलाई व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- 10 देखि 16 मिनेटको लागि चिकन बसाल्नुहोस्, द्रुत हुने समय (पतला चिकन कप्लेट कम समय लाग्न सक्छ) कम्तिमा एक पल्ट घुमाउनुहोस्।
- ध्यानपूर्वक हेर्नुहोस् र दान थर्मामीटरको साथ जाँच गर्नुहोस्। चिकन गरेपछि यसले कम्तीमा 165 F दर्ता गर्नेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 524 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 142 मिलीग्राम |
| सोडियम | 717 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 45 g |