एक राम्रो मार्गारीता कहिल्यै फैशनबाट बाहिर जान्छ, तर एक राम्रो Beergarita मजेदार डबल हो। चक्कु र बियर? चकलेट टकको टाउकोमा आइरहेको छ, के हामी? यो नुस्खाको बारेमा सबै भन्दा राम्रो भाग हो किनभने तिनीहरू जमे भएका छन्, तपाई पार्टीका लागि यी पेन्डिङहरू अगाडी अगाडी बनाउन सक्नुहुन्छ-केवल फ्रिजमा भण्डार गर्नुहोस् जब सम्म तपाइँका अतिथिहरू आइपुगे सम्म। Beergaritas उत्कृष्ट summertime slushies पनि। तिनीहरूलाई मेसन जारमा राख्नुहोस्, एक भुइँ थप्नुहोस, र तातो पानीबाट इन ताज़ा फ्रिज भएका पेयहरूसँग निस्कनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप बर्फ
- 1 केंद्रित लेमेड फ्रिज गर्न सक्छ
- 3/4 कप ट्युकुला वा अधिक स्वादको लागि
- 3/4 कप प्रकाश बियर, म्याक्सिकन बियर राम्रो छ
- 1 चूने
- नमक कोर्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्लिन्डरमा बर्फ, लेमेड, टेबल र बियर थप्नुहोस्। सुचारु नभएर मिश्रण गर्नुहोस्।
- एक छेउमा पर्दा काट्नुहोस्। गिलासको किनारमा रिम गर्न 1 पञ्ज प्रयोग गर्नुहोस्। नुन को कोट मा गिलास को किनारा चलाउनुहोस्।
- एक छेउको पर्खालमा जमे भएका beergarita र garnish मा डालो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 117 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 308 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |