यो एक स्वादयुक्त सिटरस आधारित अन्नपूर्ण हो जुन चिकन, सुँगुर र मासुमा प्रयोग गर्न सकिन्छ। यसलाई कच्चा मासुमा प्रयोग गर्नु भन्दा अचम्म ठुलो ठिक पार्न सम्झनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप / 80 एमएल नारंगी मर्मेड
- 6 हरित प्याज (पतला कटाई)
- 1/3 कप / 80 एमएल सेतो शराब
- 1 चम्मच / 15 एमएल
- जैतून का तेल
- 1 चम्मच / 15 एमएल साइडर सिरका
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर पानी
- 1 चम्मच / 5 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर
- सोया सस
- 1/4 चम्मच / 1.75 एमएल नमक
- 1/4 चम्मच / 1.75 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम सससेन मा जैतून को तेल को हीट गर्नुहोस। हरित प्याजहरू थप्नुहोस् (केवल सेतो भागहरू मात्र)। नरम र चमकदार देखिने सम्म 2 मिनेटको लागि मध्यम गर्मीमा पकाउनुहोस्। मध्यममा मध्यम तापक्रम घटाउनुहोस् र मार्मलड्रेड, पानी र सेतो शराब जोड्नुहोस्। 1-2 मिनेटको लागि सिम्मर, मर्मलडेल मार्फत पिघ्न सम्म प्रायः हिउँदिरहन्छ। बाँकी अवयवहरू थप्नुहोस् र 4 थप मिनेटका लागि उबाल गर्नुहोस्। गर्मीबाट अनावश्यक हटाउनुहोस्, हरी प्याजको हरियो भागहरूमा हलचल र प्रयोग गर्न 20 मिनेटको लागि मिश्रण चल्न दिनुहोस्।
यदि चटनी धेरै मोटाई छ भने, थोडा अतिरिक्त पानी मिलाएर मिलाउनुहोस्।
2. प्रयोग गर्न, केवल मासु, सब्जिङ, वा मासुको विकल्पलाई रोज्नुहोस्। 4-8 घण्टाको लागि समुद्री माछाको समुद्री माछा, 2-4 घण्टाको लागि चिकन, माछा, समुद्री खाना, सब्जिहरु, र मासुको प्रतिस्थापन 30 मिनेटमा।
3. रुचाइएको यदि मरिनाडे पनि एक टाँस्ने रूपमा प्रयोग गर्न सकिन्छ। मरुभूमि भाग छोड्नुहोस् र ग्रीक वस्तुहरूमा आधा बाटोमा पिक समय मार्फत प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 30 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 54 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |