यो एक भारी कास्ट आयरन स्किलेटमा माछा धकेल्ने पारंपरिक तरिका हो। यो ग्रिल मा बाहिर गरेर को लाभ यो छ कि तपाईं भान्सा को धुआं को साथ भरने छैन। यो नुस्खा आउटडोर मनोरञ्जन र शिविरको लागि उत्कृष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 360 एमएल अज्ञात मक्खन, पिघलिएको
- 6 फर्म माछा फिलेट (लगभग 1/2 "लाई 3/4" मोटो)
- 3 चम्मच / 45 एमएल
- काजुन कालो मसाले
यसलाई कसरी बनाउने?
- ग्राउण्डमा पूर्व कास्ट आयरन स्किलेट वा ग्रिडको साथ प्रिहेट ग्रिल। यसलाई राम्रो र तातो पाउनुहोस्, 15 देखि 30 मिनेट। पिसाब मक्खनको 12 वटा चम्मचहरू सेवाका लागि र बाकीलाई एक सुईको डिशमा राख्नुहोस्।
- प्रत्येक भुइँमा मक्खनमा डुबाउनुहोस् र दुवै पक्षमा काजुन ब्ल्याकिंग मसाले छिराउनुहोस्। Skillet मा राख्नुहोस् र 2 देखि 3 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा तल्लो तल लगभग कालो हुन्छ तर जलाउन सक्दैन। ध्यानपूर्वक फ्लिप गर्नुहोस् ताकि फिललेटहरू तोड्न सक्दैनन्। पकाएको मासुको चम्मचको मक्खनको बारेमा र 2 देखि 3 मिनेट पकाउन जारी राख्नुहोस् वा फिलेट समाप्त हुन्छ (150 फिटको आन्तरिक तापमान)। ठूला ठूला ठूला वा व्यक्तिगत प्लेट्समा प्यान र ठाउँबाट माछा हटाउनुहोस्।
- डुब्नको लागि 2 चम्मच मक्खनको साथ तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्। यो एक पटकमा 2 फिलिप्सहरू पकाउनु राम्रो हो। फाइलहरु को प्रत्येक बिच को बीच स्किलेट सफा गर्नुहोस र तापमान को राम्रो र गर्म राख्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 549 |
| कुल मोटा | 47 g |
| पागलिएको बोसो | 29 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 221 मिलीग्राम |
| सोडियम | 398 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 31 g |