यो पुलाव धनी र स्वादपूर्ण छ, क्रीम-शैलीको पनीर, खट्टा क्रीम, र लसुनको साथ।
आलुले अतिरिक्त-विशेष साइड डिश बनाउँदछ, आइतबारको रातको खानेकुरा, पोटकक, वा बिदाको उत्सवको लागि उत्तम।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 कप आलु (diced, लगभग 1/2 इन्च पासा *)
- 2 कप कुटीर पनीर (क्रीम शैली)
- 1 कप कम बोसो क्रीम
- 1/3 प्याला हरियो प्याज (कटाई)
- 1 ठूलो क्लोव लसुन (मिनिसिङ)
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 कप कटाई अमेरिकी पनीर (हल्का कडरडर)
- वैकल्पिक: ड्यास पेपरिका
यसलाई कसरी बनाउने?
- आलुलाई लगभग 5 देखि 8 मिनेट सम्म निविदा सम्म उबलते नमकीन पानीमा आलु बनाउनुहोस् ।
- ठूलो कटोरामा क्रीम-शैलीको पनीर, खट्टा क्रीम, हरित प्याज, लसुन, र नुनले मिलाउँछ।
- आलुहरू थप्नुहोस् र सामग्रीहरू मिश्रण गर्न धीरे हलचल गर्नुहोस्। एक 1/2-क्वार्ट पकाउने डिशमा आलु मिश्रण को स्थानान्तरण गर्नुहोस्। यदि आलुको माथिल्लो भागमा ठुलो पनीर र छिद्र पिक्चिका संग शीर्ष।
- 40 देखि 50 मिनेटको लागि 350 डिग्रीसम्म उठाउनुहोस्, तातो र बुलबुली सम्म।
* यो डिशमा रातो पखाएको आलु, नयाँ आलु, वा गोलो श्वेतहरू प्रयोग गर्नुहोस्।
अधिक
क्रीमयुक्त बेक्ड स्केलोप गरियो आलु
क्रीम प्याज र बेकन चटपको साथ स्केलोप गरियो आलु
हामको साथ क्रीमयुक्त स्केलोप गरियो आलु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 141 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 463 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |