यो ताजा क्रेनबेरी चटनी नुस्खा धेरै स्वादिष्ट र सजिलो छ, तपाईं कहिल्यै डिब्बाबंद सामान फेरि कहिल्यै प्रयोग गर्नुहुन्न।
तपाईं क्रेनबेरी सहन गर्दै हुनुहुन्छ, तपाईं एक popping ध्वनि सुरू गर्न सुरु हुनेछ। यो राम्रो छ - यसको अर्थ भनेको जामुन फट्याउँदै र आफ्नो प्राकृतिक फाइबर रिलीज गर्दै, पिटिन भनिन्छ, जसले तपाइँलाई उकालो पार्दा क्यानबेरीस चटनीलाई मोटो बनाउनेछ।
केहि थोपा टेर्ट क्रेनबेरी चटनी जस्तै, त्यसैले तपाईं सुरुमा आधा शिकारी जोड्नुहोस् र खाना पकाउनु राम्रो छ जब खाना पकाउन समाप्त हुन्छ। तर यदि तपाईं आफ्नो मिठो मनपर्छ भने अधिक शर्करा प्रयोग गर्न को लागी महसुस गर्नुहुन्छ। केवल शुरुवात र बाकीमा आधा थप गर्नुहोस्, केही समय पछि, अन्त्यमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप / 3/4 पाउन्ड। क्रेनबेरी (ताजा, पिसाब)
- 1 कप सुन्तला रस
- 1 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- सान्सेनमा सुन्तलाको रस र शिकारीको आधा जोड्नुहोस् र मध्यम-कम गर्मीमा उकालो ल्याउनुहोस्।
- क्रेनबेरीमा हलचल र एक फोडामा फर्कनुहोस्। झन्डै कम गर्मी उकालो र कहिलेकाहीँ झन्डै 15 मिनेटको लागि घुमाउन (र धीरे) हलचल गर्दा, वा सबै जामुनहरू पपप्प भएको छ।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र बाँकी बिरुवा प्रयोग गर्नुहोस् क्रेनबेरी चटनीलाई तपाईंको मनपर्नेमा मिलाउनुहोस्।
- यदि तपाईं क्रेनबेरी चटनीको न्यानो सेवा गर्दै हुनुहुन्छ भने, कम से कम 10 मिनेटको लागि सेवा गर्नु अघि खडा गरौं। वा ठुलो र लगभग 30 मिनेटको लागि प्रशोधन गर्नुहोस् यदि तपाइँ यसलाई बिट कूलर मनपर्छ।
नोट: ठुलो, गोल्फर क्रेनबेरी सस तपाईंको अर्को दिनको टर्की स्यान्डविचलाई महिमाको कुरामा परिणत गर्नेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 136 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 0 g |