माल्टास सॉस नुस्खा
माल्टास सॉस एक क्लासिक चटनी हो जुन रगत को रस को एक मूल Hollandise सस को जोडएर बनाइयो। यो टंगनी हो, र नियमित Hollandaise भन्दा सानो स्वाद।
माल्टास सॉस परंपरागत रूप देखि asparagus या ब्रोकोली संग सेवा गरिन्छ।
अब, रगत को सुँगुर , जो चटनी मा एक अधिक विशिष्ट रंग देगी, खोज गर्न गाह्रो हुन सक्छ। तिनीहरू सामान्यतया जाडो महिनाहरूमा चोटी मौसममा हुन्छन्। त्यसैले यदि तपाईं कुनै पनि हातमा कुनै पनि हात प्राप्त गर्न सक्नुहुन्न भने, तपाईं नियमित संतरणहरू बदल्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पन्ट
- Hollandise sauce
- ¼ कप रक्त सुन्तला रस
- 1 चम्मच सुन्तला घेरा
यसलाई कसरी बनाउने?
- सुन्तलाको रस र नारंगी जेस्ट जोड्नुहोस् 1 पोन्टमा Hollandise सस। ठीक छ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 242 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,696 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 60 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |