स्वादिष्ट क्यारिबियन-शैली मिठो आलु पाई, यो नुस्खा पछ्याउन सजिलो छ र एक घण्टा भन्दा कम लाग्छ। यो धेरै धेरै द्वीपहरूमा लोकप्रिय पकवान छ, विशेष गरी बारबाडोस, जहाँ यो विशेष अवसरहरू मनाउन प्रयोग गरिन्छ।
यो संस्करण तपाईले प्रयोग गर्न सक्नु भन्दा एक अधिक savory पाई हो। यसमा अनानास जस्तै दालचीनी र अखरोट सँगसँगै मसाले समावेश गर्दछ जसले मीठो आलुको प्राकृतिक मीठे नोटहरू ल्याउँदछ। वैकल्पिक रूपमा, अनानास रिंग्स र चेरीहरू एक राम्रो परिष्करणको स्पर्श हो जसले वास्तवमा यो डिश असाधारण बनाउँछ।
साथै, यो नुस्खाको लागि एक बोनोटोको रूपमा सेतो-फ्लेस्डhed मिठाई आलुको प्रयोग गर्न उत्तम छ। तिनीहरूलाई खोज्नको लागि तपाईंको सबैभन्दा राम्रो शर्त अन्तर्राष्ट्रिय बजारहरूमा छ जुन लैटिन अमेरिकन र एशियाई एसिडको सुविधा छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउन्ड मिठाई आलु (सेतो माटो, उबलाएको र मासु)
- 1 कप अनानास (कुचल, नाली)
- 2 चम्मच मक्खन (नमकीन, कोठा को तापमान)
- 1/2 चम्मच
- दालचीनी (जमीन)
- 1/4 चम्मच अखरोट (ग्रेटेड)
- नमक (स्वाद गर्न)
- काली मिर्च (स्वाद)
- वैकल्पिक: 5-6 स्लाइस अनानास (के छल्ले)
- वैकल्पिक: 5-6 maraschino चेरी (stemmed)
- 1 चम्मच मक्खन (अज्ञात, पिघल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ सम्म
- एक ठूलो कटोरा मा, मिठाइमा मिठाई आलु, कुचल अनानास, कोठा को तापमान मक्खन, दालचीनी र नटाम, साथ नै नमक र काली मिर्चको स्वाद। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- हल्का 8 x 8 इन्च क्यासेरोल डिशमा मिश्रण गर्नुहोस्। अनानास स्लाइस को मिश्रण को माथि राख्नुहोस र प्रत्येक अनानास रिंग को केन्द्र मा चेरी राख्नुहोस।
- पिघेको मक्खनको साथ पाई को सम्पूर्ण शीर्ष ब्रश र 40 मिनेट को लागि या सुनहरा भूरे सम्म सेंकना।
- पाईलाई ठिक गर्न अनुमति दिनुहोस् जबसम्म यो तापनि वा कोठाको तापमान सेवा गर्नु अघि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 332 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 142 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 68 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 5 g |