यो एक परम्परागत बैप्प्ट डुबे (वा बाबा गाहेशौ ) ग्रिलमा तयार छ। बैग्लुन्टलाई खोल्दा खुला खुला लौ यस स्वादको लागि कुञ्जीको स्वादको गहिराइ जोड्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूलो बैगुन, 14 देखि 16 औंस / 400 देखि 450 ग्राम
- 1 कप / 240 एमएल कटा टमाटर
- 1/2 कप / 120 एमएल प्याज प्याज
- 4 लौह लसुन, खुट्टा र कुचल
- 3-4 चम्मच / 45 देखि 60 एमएल ठंडे पानी
- 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर ताजा नींबूको रस
- 2 चम्मच / 30 एमएल ताहिनी
- 1 चम्मच / 5 एमएल जैतून को तेल
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- तातो मिर्च काली मिर्चको ड्यास
- 6 पिटा रोटी जेबहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
डुब्न तयार पार्नु: सबै पक्षहरूमा टाँस्ने र गिलको साथ धेरै ठाउँहरूमा पियर्स बैगप्पन्टहरू जबसम्म यो बिस्तारै हुन्छ र शरीर नरम हुन्छ। ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र ठिक गर्न अनुमति दिनुहोस्। प्रत्येक बैजनी लामो समय सम्म काट्नुहोस् र पकाइएको मासु बाहिर निकाल्नुहोस्। खाद्य प्रोसेसरमा राख्नुहोस्, भूरा तरल छोडेर पछाडि छोड्नुहोस्। ताहिनी, लसुन, टमाटर, प्याज, नीबूको काली, नमक, काली मिर्च, र ओप्पन्टमा जैतूनको तेल र सुचारू सम्म प्रक्रिया थप्नुहोस्।
असाधारण पकवानमा राख्नुहोस् र अजमोद वा टमाटरको साथ गारिश।
हल्का टोस्ट नभएसम्म ग्रिल पिटा प्रत्यक्ष मध्यम गर्मीमा। यसले लगभग 3 देखि 5 मिनेट लिनुपर्छ। पिटा पट्जहरूमा काट्नुहोस् र डुबेर सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 201 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 548 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 7 g |