ग्रैंड रम टूडी मेरो हालैको तम्डी प्रयोगका मेरा मनपर्ने मध्ये एक हुन्। मदिरा यहाँ एक महत्वपूर्ण भूमिका निभािन्छ र यसैले म पनि ब्रान्ड को आधार संग नारंगी तरलवाला दुवै Gran Gran या Grand Marnier को सिफारिश गर्छन। त्यो मोटो ब्रान्डको आधार यो तम्डी को चीनी तत्वको लागि आवश्यक छ। यदि रिम मूल गरम टोडीमा तपाईंको छनौट हो भने, केहि फरक कुराको लागि यो प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- rum
- 3/4 औंस
- ग्राना गला या ग्रैंड मार्नियर नारंगी तरकारी
- 1/4 औंस
- कागको रस
- 8 औंस हट पानी (वा भरपर्दो पानी)
- लेम पेज
यसलाई कसरी बनाउने?
- आयरिश कफी गिलासमा रक्सी र नेमको रस दियो।
- तातोपानीको साथ शीर्ष
- हलचल ।
- एक लेम पर्खाल संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 210 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 1 g |