मेडिसन एवेन्यू Mojito जस्तै एक महान चट्टान पेय हो, तर केवल एक फरक फरक।
पेय को निर्माता एडी वकोका थिए, जसले 1 9 36 को वरिपरि वाइलिनलिन मा काम गरे। यो पल्ट न्यूयर्क शहर मा मैडिसन एवेन्यू मा 1 9 21 मा निर्माण भएको थियो जो 1 9 21 मा बनाइयो थियो .यो यो ककटेल को पेशकश को छ रम आधारको सङ्केतको साथमा सुन्तला र नारंगी र यो सबै चट्टानहरूमा सेवा गरिन्छ। यो रिफ्रेस गर्दै र समग्रमा एक राम्रो संतुलित पेय हो।
सबै समयको उत्कृष्ट क्लासिक ककटेल परिचयको लागि, आवश्यक क्लासिक ककटेल जाँच गर्नुहोस् तपाईले प्रयास गर्नुपर्छ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस सेतो रम
- 3/4 औंस Cointreau
- 1/2 औंस लिम रस
- नारंगी बिटरहरूको ड्यास
- टकसाल पातहरू
- गार्निशको लागि टकसालको स्वाद
- गार्निशको लागि कागतीको टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकर को बर्फ देखि भरिएको तरल पदार्थ र केहि टकसाल पातहरु थप्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- बर्फ देखि भरिएको पुरानो चश्मा गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- मिनीको चौरमा र चूने को टुक्राको साथ गार्निश ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 221 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 5 g |