स्वादको विविधता यो स्वादिष्ट चावल र सेमको डिश। कालो बीन्स चावल, टमाटर र सब्जिहरु संग संयुक्त छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 1 चम्मच मक्खन
- 1/2 कप कटा प्याज
- 1/4 कप कटा क्यानरी
- 1/4 कप काटा हरियो मिर्च
- 1 गर्न सक्छन् (15 औंस) कालो सेम, घटेको
- 1 रस (14.5 औंस) रस को साथ टमाटर को टुकडे
- 1 चम्मच शुगर
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता अरेगानो
- 1/2 चम्मच सूखे
- तुलसी
- 1/4 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1/8 चम्मच नुन
- 1/8 चम्मच हट सॉस
- 1/2 कप लामो अनाज सेतो चावल, नचाहिने
- 1/4 चम्मच मैदान
- हल्का
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम तापक्रममा एक माध्यम सससेनमा सब्जीको तेल र मक्खन गरम गर्नुहोस्। प्याज, अजमेर, र हरियो काली मिर्च जोड्नुहोस्; पकाउनुहोस्, निरन्तर हलचल गर्नुहोस्।
- सूखे सेम, टमाटर, चिनी, अयगान्डा, तुलसी, लसुन पाउडर, काली मिर्च, नमक, र हट चटनीमा हलचल; एक फोडा ल्याउनुहोस्। प्रायः उत्तेजित गर्मी, 15 मिनेट वा मोटाई सम्म, गर्मी, गर्मी र उकालो; छुट्याइएको।
- कुकुर चावल, निम्न प्याकेज निर्देशनहरू, पिरोया तरल गर्न हल्का अलावा।
- चावलमा हट कालो बीन मिश्रण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1051 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 59 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 187 जी |
| आहार फाइबर | 45 g |
| प्रोटिन | 52 जी |