यो केकडा भरिएको मशरूम नुस्खाले 3 दर्जनको ठूलो ब्याच बनाउँछ, र ठूलो समूह वा घटनाको लागि यो सजिलो छ। त्यहाँ कुनै रोटी भरिएको छैन, केवल क्रेबमेट, मेयोनेज र सिजनिंग। यो एक उत्कृष्ट छनौट हो यदि तपाईं वा अतिथिहरूले कम कार्ब आहार पालन गर्ने प्रयास गर्दै हुनुहुन्छ।
केकडा मासु, मेयोनेज, र अजलका संयोजनले मशरूम टोपको लागि सरल र स्वादिष्ट भरिएको बनाउँछ, स्वादमा केकडा केक जस्तै।
न्यानो भान्सालाई तातो बनाउने, ढिलो कुकर वा च्याफिङ डिशमा सेवाको लागि न्यानो राख्नुहोस्। तिनीहरू खेल दिन पार्टी वा छुट्टी मनाउनका लागी एक शानदार अप्ठ्यारोकार बनाउँछन्। वा तिनीहरूलाई आफ्नो परिवारको लागि स्न्याकको रूपमा मजा वर्षको कुनै पनि समयमा बनाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 दर्जन ठूला ठूला मशरूम
- 1 सक्छ (7 1/2 औंस) क्रैबमेट (घटेको, कार्टिलाज हटाइयो, फ्लाईड)
- 1 चम्मच अजल (पतला कटाई)
- 1 चम्मच पिमेन्टो (कटाई)
- 1/4 चम्मच सुकेको दाई
- 1/2 कप मेयोनेज
- वैकल्पिक: श्रिटेड या ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 डिग्री एफ (190 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 5) ताप्नुहोस्।
- एक रिम्मिड बेकिंग प्यान पन्नी संग। मक्खन हल्का रूपमा।
- राम्रोसँग मशरूम धुनुहोस्; सुखा र तीव्र चाकूको साथ भित्ता हटाउनुहोस्।
- क्रिब्यामेट, कटा भयो अजफ्ती र पिमिन्टो जोड्नुहोस्।
- साथमा मिश्रित मेयनेज र सूखे सरसफाइ जोड्नुहोस्; धीरे क्रिमेमेट मिश्रण मा हलचल।
- प्रत्येक मशरूम टोपी भर्नुहोस् लगभग 2 चम्मचको केकडा मिश्रण संग। तयार पाक प्यानमा व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- यदि चाहियो भने, माथिल्लो मशरूम सानो टुक्रा या ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर संग।
- लगभग 10 मिनेटको लागि, वा तातो सम्मको लागि preheated ओवन मा मिलाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
भरिएको मशरूम इटालियन सोसेज संग
भित्ता मशरूम क्लैम पकाउने विधिसँग
बोसन भरिएको मशरूमहरु को बदलाव संग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 28 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 67 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |