पेनुुच, वा पानोचा, एक भूरी शर्करा चकलेट कैंडी कि मेक्सिको मा लोकप्रिय छ र संयुक्त राज्य अमेरिका को धेरै भागहरु हो। यी मीठे वर्गहरू वनस्पति पेकानसँग प्याकरी क्रन्चको लागि प्याक गरिएका छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप ब्राउन शर्करा
- 1 कप बेपत्ता दूध
- 1 कप शर्करा
- 2 चम्मच प्रकाश मकई सिरप
- 1/4 चम्मच नुन
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/2 कप टोस्टर्ड पेकान (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- 8x8-इन्च पाक प्यान तयार गर्नुहोस् यो एल्यूमिनियम पन्जामा लिने र ननस्टिक पकाउने स्प्रेको साथ पन्नी स्प्रे गरेर ।
- मध्यम ऊँची गर्मी मा एक मध्यम सॉसpan मा दूध, शर्कर, नमक, र मकई सिरप को संयोजन गर्नुहोस। सुगरहरू भंग नभएसम्म हलचल।
- मिश्रणमा कैंडी थर्मामीटर घुसाउनुहोस्। पकाउन जारी राख्नुहोस्, प्रायः स्ट्राइकिंग गर्न, जब सम्म मिश्रण 234 डिग्री (नरम-बल चरण) सम्म पुग्छ।
- गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र मक्खनमा हलचल। यसलाई कोठाको तापमानमा ठिक पार्न अनुमति दिनुहोस्।
- एक पटक कैंडी ठुलो भएपछि, वेनिस मा हलचल र रङ मा मिश्रण हल्का नभएसम्म हराइन्छ र मलाई क्यान्सर हुन्छ। यो एक बिजुली मिक्सरसँग राम्रोसँग सम्पन्न छ, तर आवश्यक भएमा काठको चम्मच प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। कटा पागल मा हलचल र तैयार पैन मा डाल दिए, शीर्ष मा स्मोटिंग।
- 2 घण्टाको लागि सेट गर्न फ्रिजमा कैंडी राख्नुहोस्। सेवा गर्न, 1 इन्च वर्गमा काट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 53 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |