यो मिर्च लिने चटनीले पोर्च केब्याब र चिकन टेलरबाट सबै फ्याक्ट्री फ्याजतमा टाँस्नको लागि ठूलो साइज सॉस हो। यो पनि कुनै पनि प्रकारको मासुको लागि एक स्वादिष्ट मज्जा बनाउँछ। छनौट पूर्णतया तपाईंको हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 सानो हरियो
- serrano chiles (बीउ र पतला कटाई)
- 1/2 कप नीमको रस (ताजा)
- 2 चम्मच लामा
- zest (2 limes को भन्दा अधिक)
- 1/3 कप / 80 एमएल चिकन स्टक
- 1/4 कप / 60 एमएल सिलिलाउरो (धनियाँ)
- 2-3 लौह लसुन (खुर्सानी र तिमाही)
- 1 चम्मच शुगर
- 1 चम्मच नमक
- काली मिर्चको चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरूलाई खाद्य प्रोसेसर ब्लेंडरमा राख्नुहोस्। मिश्रण मिश्रण राम्रो।
- 1-2 मिनेटको लागि मध्यम-उच्च उचाई माथि चट्याउन सास ल्याउनुहोस्। कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र 5 थप मिनेटको लागि सिम्मर दिनुहोस्। कहिलेकाहीं हलचल। गर्मीबाट निकाल्नुहोस् र 5-10 मिनेट अगाडि सेवा गरौं।
- यदि अन्नको रूपमा प्रयोग गरिरहनु भएको छ भने माथिको दिशाहरू पछ्याउनुहोस् तर चिसो 30 मिनेटको लागि चिसो सुचारु गर्न दिनुहोस्। 6 मिनेट, 6-6 घण्टा, माछा, समुद्री खाना, र सब्जको लागि 6 मिनेटको लागि समुद्री समुद्री मासुको लागि 30 मिनेट।
- तैयारी पछि एक हप्ता सम्म फ्रिजमा यो चटनीलाई अगाडी बनाउनुहोस् र फ्रिजमा हावा तंग कंटेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 45 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 27 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |