यदि तपाईं एक करोडपति ककटेल खोज्दै हुनुहुन्छ भने, तपाइँ सबै विविधताहरु द्वारा भ्रमित हुन सक्दछ। यो नुस्खा दुई लोकप्रिय संस्करणहरु मध्ये एक हो, अन्य एक रम, ब्रान्ड र स्लो जीइन को मिश्रण को रूप मा सामान्यतया एक करोडपति ककटेल नम्बर 1 को रूप मा जाना जाता छ र दुवै उत्कृष्ट क्लासिक ककटेलहरु हो जसलाई तपाईंलाई कोशिश मा विचार गर्नु पर्छ।
यो मिलियनaire व्हास्की, सुन्तला, ग्रेनाडिन र रास्पबेरीको प्रलोभन मिश्रण हो जुन अद्भुत सुख्खा बनावट संग यो राम्रो मिठाई पेय बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- राई वा बोरबोन व्हिस्की
- 1 औंस
- सुन्तला काराकाओ
- 1 चम्मच
- grenadine
- 1 चम्मच
- creme de framboise liqueur
- 1
- अण्डा सेतो
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रोसँग राम्ररी हिँड्नुहोस् र सामान्यतया हप्ता पूर्णतया मिश्रित सुनिश्चित गर्न सुनिश्चित गर्नुहोस्।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 292 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 59 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |