चुरोट हंट यस्तो नाम दिइएको छ किनकी स्ट्रेगा (इटालियन चुड्ने ) तरकारी पेयमा लुकेको छ, र यस पेयको बारे मा सबै भन्दा सुखद रमाइलो हो कि यो स्कचको आनन्द लिन रमाइलो र सारांश हो ।
यो व्हिस्की र वरमाउथ संग परिष्कृतको एक स्पर्श छ, तर लेमनदेव र जडी बूटी संग घुमाईएको छ र बर्फ मा सेवा गरिन्छ, यो एक समग्र ताजा ताजा, साजिशकारी मुक्ति।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस स्कच व्हिस्की
- 1/2 औंस
- सूखी वर्माउथ
- 1/4 औंस
- स्ट्रेगा हर्बल मदिरा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक पुरानो चश्मे 3/4 मा कुचल बर्फ देखि भरा बनाउनुहोस्।
- हलचल ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 143 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |