हलचल-फ्ररी सुँगुरको योजना र थाहा नपाउने के हो? यो राम्रो तरिकाले 3/4 - 1 पाउन्ड पोर्क टेंडरलोन को साथ कि क्यूब्स मा काटिएको छ। हलचल-फ्रीकिङ पछि तपाईंले 1/4 - 1/3 तँसी तेलको चम्मचको साथको डिश समाप्त गर्न सक्नुहुन्छ।
मुख्य चिनियाँ व्यञ्जन सूचकांक
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 चम्मच granulated (या नरम ब्राउन शुगर)
- 1 1/2 चम्मच
- हल्का सोया सस
- 1 चम्मच चीनी चावल रक्सी (वा सुक्खा शेरी)
- 1/2
- डरावनी (धोए, डुबेर र 1 इन्च लम्बाइमा काटियो)
- 1 चम्मच कन्स्ट्रर्क
यसलाई कसरी बनाउने?
पोर्क काट्नुहोस् 1 देखि 1/2 इन्च घन। अनावश्यक सामग्रीहरू थप्नुहोस्, अन्तिम कन्सोर्क थप्दै। हलचल-फ्राइङ 15 मिनेट अगाडि पोर्क क्यूबलाई माराउनुहोस्।
बीफ मरीनाड
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 25 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,415 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |