यो राम्रो तरिकाले चिसो पोषित चिकन संग वा धेरै प्रकारका माछाहरु संग जान्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मच पतला कटा घोडा (हरा प्याज)
- 1 2 इन्च टुक्रा ताजा अदरक, खुबै र पतला कटाई (2 1/2 - 3 चम्मच)
- 2 चम्मच नुन
- 4 चम्मच मूंगफली वा सब्जी तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो तापक्रम कटोरामा अलग-अलग घोडाहरू सेट गर्नुहोस्। अदरक र नुनमा हलचल।
2. एक भारी सॉसpan मा तेल को लगभग 5 मिनेट को लागि गरम गर्मी को गरम करें, जब सम्म यो तल्लो तल र धेरै गर्म छ तर अझै सम्म धूम्रपान (लगभग 300 डिग्री एफ) छैन।
3. ध्यानपूर्वक तेललाई घोडा / अदरक मिश्रणमा राख्नुहोस्। यो केहि सेकेन्डका लागि ठगी हुनेछ। एक पटक यो बखत रोक्न, हलचल, र त्यसपछि 2 मिनेटको लागि खडा गर्नु पहिले सेवा गरौं।
अदरक स्केलियन सॉस - यसले राम्रो खाना बनाउँछ समुद्री भोजनमा
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 84 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 776 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |