एल्डरफ्लावर क्रीम मिठाईका पुराना प्रवाहको साथमा बनाइएको छ। क्रीम एक प्यारा लाइट क्रीम हो जसले ब्रिटिश गर्मीको पछाडि प्रयोग गर्दछ।
व्हाइड क्रीमको ठाँउमा एक ईटन मेस नुस्खामा क्रीम प्रयोग गर्नुहोस्, एक टफुलमा, नरम गर्मीको फलले वा पालोलोमा प्रयास गर्नुहोस्। सबै सजिलै स्वादिष्ट हुन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 400ml भारी / डबल क्रीम
- 50 ग्राम चिसो शिर
- 3 - 4 चम्मच
- एल्डरफ्लावर कोर्डियल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो मिश्रण कटोरामा क्रीम र चिन्ता राख्नुहोस् र बिजुलीहरू, वा हातको बिस्क प्रयोग गरेर नरम चोटमा हराउनुहोस्।
- कडा रूपमा स्प्रिंगफ्लोर्ड सिर्डियलमा स्वाद गर्न।
- फ्रिजमा एक सेवाको डिश, आवरण र स्टोरमा राख्नुहोस् जबसम्म आवश्यक पर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 146 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 35 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |