नेशनल आइस्स् चा चा महिना (जुन) को सम्मानमा, बीम ग्लोबल आत्माहरु र वाइनको मास्टर मिक्सलोजिस्ट बबी गिलेसनले यो विदेशी मांस-स्वादयुक्त ककटेल सिर्जना गरे जुन क्यानाडा क्लबको व्हिस्कीको समृद्ध, सुचारु स्वादको एक सुन्दर, तातो र सजिलो गर्मीको लागि बनाइएको थियो। ।
यस गर्मीमा घरको एक रोमाञ्चक नयाँ सारांश ककटेलको लागि यो प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस
- क्यानाडा क्लब क्लासिक 12-वर्ष क्यानाडा व्हिस्की
- 1 औंस
- क्रुजान मंगो रम
- 4 औंस
- चिसो चिया
- नींबू कालका लागि गार्निश
यसलाई कसरी बनाउने?
- हाईबल ग्लासमा बर्फ थप्नुहोस्।
- सबै अवयवहरू थप्नुहोस्।
- छोटो रूपमा हल गर्न को लागी हलचल ।
- नींबू को किनारा संग गार्निश।
- सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 507 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 86 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 91 g |
| आहार फाइबर | 16 जी |
| प्रोटिन | 25 g |