ढिलो कुकर आलु कुकुरको लागि स्वादिष्ट, नराम्रो-मुक्त तरिका हो, र नयाँ दौडले अतिरिक्त-विशेष डिश बनाउँछ। स्लिप गरिएको लसुन र चिकन भाइरस स्वाद पनि जोड्नुहोस्। ढिलो कुकर प्रयोग गरेर यो विशेष गरी सुविधाजनक हुन्छ जब ओवन र स्टोभेटोप अन्य वस्तुहरूको लागि प्रयोग गरिँदैछ।
भुना भयो मासु वा सुँगुर वा कुखुरा वा कुखुराको मासुको साथमा यी सजिलो ढिलो कुकर आलु को सेवा गर्नुहोस्।
रस्सेरी को सट्टा थिम को उपयोग गर्न को लागी महसूस गर्नुहोस, या जड़ी बूटियों को संयोजन को उपयोग गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड आलु (रातो पतला)
- 4 सानो चरामा ताजा गुलाबी
- 8 औंस देश हम (नाली, वा स्माक होम) *
- 2 लौंग लसुन (पतला कटाई)
- 1 चम्मच कोषेर नमक
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1 बे पत्ती
- 2 चम्मच मक्खन
- 3 वटा चल्ला मुर्दा
यसलाई कसरी बनाउने?
- आलु छान्नुहोस्, यदि चाहियो, र 2 इन्च कुञ्जीमा तिनीहरूलाई काट्नुहोस्।
- देशमा हैम पासा।
- आलु, गुलाबी पत्तिहरू र कटा भयो लसुनको साथ आलुलाई मात लगाउनुहोस्, प्रत्येक परतलाई नमक र काली मिर्चको साथ छिटो पार्नुहोस्। आलुको बीचमा बे पत्थर टक गर्नुहोस्, त्यसपछि सबैलाई मा चिकन पोथी लगाऊ।
- मक्खनको साथ डट र उच्चमा 5 देखि 6 घण्टासम्म पकाउनुहोस्, जब सम्म आलु निविदा हुने छैन।
- एक बोटमा बे पत्थर र चम्मच छोड्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 290 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 32 मिलीग्राम |
| सोडियम | 763 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 13 g |