अनारको बीउ (कहिलेकाहीँ अरे भनिन्छ) सम्भवतः ती सबै भन्दा तेज र सरल उपाय हो जसले मलाई सबै प्रकारका सलादहरू, अनाज सलादबाट हराउँछ। तिनीहरू रूबी रातो रङ, एक राम्रो कुकुर, र थोडा सुत्न सक्ने एक सुन्दर पप प्रस्ताव। यो सलाद गर्मियों मा काम गर्दछ किनभने यो ताज़ा लग रहेको छ, र जाडो रातो र हरियो रंग को कारण, एक क्रिसमस भोजन को भाग को रूप मा राम्रो लाग््छ। तपाईले चाहानु भएको संयोजनको सट्टा सबै टकसाल वा सबै अयस्कगो प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
अनारको बीउ वा अनार किन्नको बारेमा थप जानकारीको लागि नोट हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 बेकारका खीराहरू
- 1/2 कप कटा प्याज
- 2 चम्मच ताजा नींबू रस
- 2 चम्मच अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 1 चम्मच ताजा टकसाल
- 1 चम्मच ताजा अयगान्डा कटायो
- कोसेसर नमक र स्वादको लागि ताजा जमीन काली मिर्च
- 1 कप अनार बीज, विभाजित (नोट हेर्नुहोस्)
यसलाई कसरी बनाउने?
- थोरै कर्कर र ठूलो कटोरामा ठाउँ काट्नुहोस्। प्याज, नींबूको रस, जैतून का तेल, टकसाल, अरेगानो र नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्। अनारको बीउ को आधा थप्नुहोस् र गठबन्धन गर्न ट्रेस गर्नुहोस्।
- बिरुवाको बीउ संग एक सेवा गर्ने कटोरा र माथिको स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 77 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 52 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |