तपाईंले गोल्ड माइलाई थप मनोरञ्जनत्मक लोबबल पेयहरू उपलब्ध गराउन पाउनुहुनेछ। यो स्कचको मिश्रणको साथ सुरु हुन्छ (म एक मिश्रित स्कच जस्तै प्रसिद्ध ग्राउज वा चिभा रेजल) को सिफारिश गर्छु, गेलियानो, र अर्ध मिठो, अमीर, थोडा हर्बल आधारको लागि शरी। अण्डा र नेमको रस बोन्ड ती तीन स्वाद, र नींबूले माथिको हल्का पक्षमा ल्याउँछ, पेयलाई तातो स्फूर्तिमा परिणत गर्दछ। यो ती ककटेलहरू मध्ये एक हो जुन धेरै अवसरहरू र कुनै मौसमको लागि विश्वव्यापी हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 औंस स्कच व्हिस्की
- 1/2 औंस
- Galliano Liqueur
- 1/2 औंस
- मीठो शेर
- 1 चम्मच
- अण्डा सेतो
- 1 औंस
- ताजा चमेको रस
- 1 औंस
- नींबू
- सुन्तला टुक्रा र
- चेरी को लागि चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शेखरमा व्हीस्की, मदिरा, शरी, अण्डा सेतो, र नीमको रस डाल्नुहोस् ।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- बर्फ देखि भरिएको ठुलो पुरानो गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- नींबूको साथ माथि।
- एक स्वेस्टेड सुन्तला टुक्रा र चेरी ध्वज संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 200 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 3 जी |