यो मजा शरद ऋतु योग्य पेय 2013 मा बोस्टनको बक्सर होटेल भित्रको शुरुवात र रमाईलो कद्दिन ककटेल हो । यो पनि कुनै नमिल्ने आवश्यकता छैन, त्यसैले क्लासिक ओल्ड-फैशनेबल भन्दा मिश्रण मिलाउन सजिलो छ।
Finch को कद्दू पुरानो-फैशनेबल बोरबोन र ग्रैंड मार्नियर को एक सरल मिश्रण हो जसले कद्दू शुद्ध र म्यापल सिरप संग । यदि तपाईं यसलाई घरमा बनाउन जाँदै हुनुहुन्छ भने, हामी फिचमा गर्छ जस्तै तपाइँको आफ्नै पनी बनाउने सुझाव दिन्छौं। यो धेरै सजिलो छ र ताजा शुद्ध यो पेय साँच्चै विशेष र स्वादिष्ट बनाउँछ। साथै, एक सफा पेय सुनिश्चित गर्न यो एक राम्रो तरिकाले तनाव गर्न बुद्धिमानी हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- बोरबोन व्हिस्की
- 1/2 औंस
- ग्रैंड मार्नियर
- 2 चम्मच कद्दू शुद्ध
- 1-औंस मेपल सिरप
- सुन्तला पिक मोड वा
- रोशनी को लागि गुलाबी sprig
यसलाई कसरी बनाउने?
- कद्दू शुद्ध, बोरबोन, सिरप, ग्रान्ड मार्नियर र ब्रेकेल क्यान्सरमा बट्टरहरू बर्फमा भरिएको।
- राम्रो हिला र ताजा जाल भरिएको ठुलो पुरानो गिलासमा ठीक मेष स्ट्रिनेजरको माध्यमबाट रोक्नुहोस् ।
- एक गुलाबी जाडो या नारंगी छील संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 441 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 68 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 14 जी |