यो चिन्ता सलाद ठीक गर्न को लागि एक तस्वीर हो, र यो गर्मी को मौसम को लागि एक ठूलो लंच या रात को बनािन्छ। अथवा, एक potluck को लागि नुस्खा डबल या ट्रिपल। यो एक सजिलो चिन्ता सलाद हो, र वर्ष को कुनै पनि समयमा स्वादिष्ट छ।
मैले सानो जंगली खाडी चिन्ता प्रयोग गरे, लगभग 51/60 गन्ती र तिनीहरू पूर्ण थिए। स्यान्डविच वा ठूलो चिन्ताको लागि, तपाईं मेयनेज संग मिश्रण गर्नु भन्दा पहिले तिनीहरूलाई ठिक पार्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड सानो सानो झरना, उबलिएको, सूखा, कूल
- 2 रिबन पेलरी, diced
- 1 सानो ककड़ी, बीउ हटाइयो, diced
- 2 चम्मच ताजा कटा डिल घास
- 1 चम्मच नींबू रस
- 4 चम्मच मेयोनेज
- 2 चम्मच खट्टा क्रीम, वा स्वाद
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा झींगा को मिश्रण, diced अंडाकार, diced ककड़ी, डिल घास, नींबू को रस, मेयोनेज, र खट्टा क्रीम, को स्वाद।
- स्वादको लागि नुन र काली मिर्च जोड्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले जोड्न को लागी हलचल। समय समयमा सेवा गरिरहनुहोस्।
- यो चिंराट सलाद महान लेस्मा मा छ सेवा को रूप मा छ, वा स्यान्डविच को रूपमा नरम रोल या बन्स मा भर को रूप मा सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 24 9 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 30 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 2 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 36 g |