कद्दी कुकीज - केक मिक्सबाट बनाइयो! यदि तपाइँ द्रुत र सजिलो व्यञ्जनहरूको प्रशंसक हुनुहुन्छ भने, यो कम-मोटो कुकी नुस्खा एक होल्ड हो। भ्याक्स स्पाइस केक र एक कद्दू को एक बक्से संग, तपाईं उन हेलोवीन जैक-ओ-लालटेन माथि बढ्ट गर्दा तातो तातो कुकुर हुन सक्नुहुन्छ! उत्तम गिर उपचार।
Vegan कुकीजहरूको लागि एक सेक्सी केक मिक्स प्रयोग गर्नुहोस्। वा केक मिक्स कुकीजको लागि यो आधारभूत नुस्खा प्रयास गर्नुहोस् वा सेगन केक मिक्स कुकिज बनाउने प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 बक्सहरू बनाइएका मसाला केक मिक्स
- 1 (2 9-औंस) कद्दू हुन सक्छ
- वैकल्पिक: 2 कप चकलेट चिप्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व-गर्मी ओवन 350 एफ सम्म
- सबै अवयवहरू मिश्रण गर्नुहोस्। Spoonfuls द्वारा एक पाक पाना मा छोड्नुहोस्।
- 10 देखि 12 मिनेटको लागि बिक्क गर्नुहोस् वा नभएसम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 49 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |