Foyot रस Recipe
Foyot सॉस क्लासिक Barnarnaise sauce मा एक विविधता हो जुन मासु को चमक ( ग्लेस डी वेडेडे ), एक केंद्रित धान को भंडार, को आधारभूत बर्नरिस जोडेर बनाइयो। यसले चटनीलाई गहिरो, मासुको स्वाद दिन्छ जसले बर्ननेसको टंगाइमेन्टलाई पूरै दिन्छ।
Barnarnes जस्तै, Foyot रस सामान्यतया ग्रील्ड स्टेक संग सेवा गरिन्छ , तर तपाईं यसलाई कुनै पनि ग्रील्ड, मत्स्य वा तरकारी समेत सेवा गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पन्ट
- बेर्नियस सस
- 2 Tbsp
- मासु को चमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो ससनी मा, मासु हल्का देखि कम गर्मी को उजागर सम्म जब सम्म यो पिघला।
- मासु झील हल गर्नुहोस् 1 पिन्ट बर्नरिसस ससमा। ठीक छ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 27 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 337 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |