सर्बियाली शैलीमा हरियो सेम टमाटर र लसुनको साथ प्राय: र, कहिलेकाहीँ, गाजर, टर्निप्स, पार्सिप्स र हरियो काली मिर्च हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड हरियो सेम, ट्रिममिड र 2 इन्च लम्बाइमा काट्नुहोस्
- 2 ठूलो कटा प्याज
- 1/2 कप तेल
- 3 पतला कटा भयो
- लसुन लौ
- 3 रिब्स कटाई कालोरी
- 3 खुबै र कटा गाजर (वैकल्पिक)
- 1 सानो खुर्सानी र कटा टिपिप (वैकल्पिक)
- 1 खुबै र कटा पारसिप (वैकल्पिक)
- 2 कटा हरा मिर्च (वैकल्पिक)
- 1 (28-उउन्स) टमाटरहरू टाँस्न वा ड्रेस गर्न सक्दछन्
- 4 चम्मच बिस्कुट
- 1 चम्मच सूखे डिल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो कुखुरामा, प्याज प्याज र लसुनको तेलमा पारदर्शी हुन्छ। कालोरी, र गाजर, टर्निप, र पार्सिप जोड्नुहोस् यदि 2 मिनेटमा प्रयोग गरेर र सुरक्षित गर्नुहोस्।
- अवयव अवस्थित सामग्रीहरू थप गर्नुहोस्, एक फोडा, निचो गर्मी ल्याउनुहोस् र 45 मिनेट उकालो वा सब्ज पकाउनु, जब खाना पकाउने प्रक्रियाको बेलामा पानी थप्न सकिन्छ। नमक र काली मिर्चको साथमा स्वाद।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 286 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 331 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 56 g |
| आहार फाइबर | 17 जी |
| प्रोटिन | 12 जी |