यो टंगनी नींबू शर्करा स्ट्राडमा एक अस्थायी Pixy Stix प्रेरित प्याकेजमा नींबूको स्वादको मीठो-तीखा स्वाद छ। यो नुस्खाले धेरै नींबूले चीनीको उत्पादन गर्दछ, त्यसैले तपाईं कसरी यसको सेवा गर्ने रचनात्मक हुन सक्नुहुन्छ। स्ट्राहरू भर्नुको सट्टा, सानो वरदान बक्स वा कैंडी संकुलहरूमा सेवा गर्ने विचार गर्नुहोस्।
तपाईं कुक-एडको कुनै स्वाद प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ जुन तपाइँ यो नुस्खामा मनपर्छ। सीट्रिक एसिड धेरै विशेषता पाक भण्डारहरू र ठूला किराना पसलहरूमा भेट्न सकिन्छ - वा नजिकैको किराना पसलको थोक मसाले सेक्शन कोसिस गर्नुहोस्। यसलाई हटाउन सकिन्छ, तर क्यान्सरहरूले यो ताल "zing" लाई प्रदान गर्दछैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 चम्मचौं शताब्दी
- 1 चम्मच नींबूले स्वादयुक्त कूल-एड (लगभग 23। औउन्ड पैकेट)
- 1/8 चम्मच
- साइट्रिक एसिड
यसलाई कसरी बनाउने?
1 9 0 9: 1 9: 00: 00: 20,156 - यसलाई टाँस्नुहोस् र तपाईंको स्वाद अनुरूप राख्न कुनै पनि अतिरिक्त शर्करा वा सिट्रिक एसिड थप्नुहोस्।
2. जबसम्म उनीहरूले तंग मुर्ख बनाउँथे तबसम्म बागलुको बोतस मोडिदिनुहोस्। चावल वा सेमको साथ एक कप भर्नुहोस् र प्याला भरिएको भित्री पहिलो स्ट्रा सेट गर्नुहोस्।
3. यदि तपाईं सँग सानो फन्को छ भने, तपाईं त्यो स्ट्राक भर्न प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। यदि होइन भने, कोनमा त्रिकोण को मोटाइ घुम्नुहोस् र यसलाई कडा रूपमा टेप गर्नुहोस्।
शंकु को तल को कट को लागि चीनी को लागि प्रवाह को लागि पर्याप्त छेद को रूप मा कटौती को लागि, तर पर्याप्त छ कि यो बाड को उद्घाटन मा फिट बैठता छ।
4. स्टलको उद्घाटन भित्र मिरर वा कोण राख्नुहोस्, र स्ट्रा भित्र भित्र चम्मच भित्र सम्म पुर्व लगभग माथि शीर्ष मा भरिएको छ। माथि बन्द गर्नुहोस् र बाँकी स्ट्रासँग दोहोर्याउनुहोस्।
सबै लिमोन कैंडी व्यञ्जनहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 10 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |