यो स्वादिष्ट ब्रोइलो सामन तयार गर्न सजिलो छ र यदि तपाइँ सामोन स्टिकहरू वा सामोनको एक पक्ष प्रयोग गर्दछन् भने रातको खाना खाने प्रभावकारी लाग्ने प्रभावकारी खोजी। कोरियाली भोजनको लागि र अमेरिकी पक्षहरू वा सलादहरूसँग राम्रो छ, यो एक धेरै बहुमुखी नुस्खा हो जुन ग्रिलमा पनि सुन्दर छ। ग्रील्ड सामनको लागि, प्रति पक्ष लगभग 5 मिनेटका लागि निर्देशित र ग्रिल तयार गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 चम्मच सोया मधु शीतलक
- 1 पाउन्ड सामन (फिललेट वा स्टिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat पकाउने स्प्रे संग दलाल र कोट पैन।
- सामनको मासुमा ब्रश सोया मधु श्वास लगाउनुहोस् र 15 मिनेट खडा गरौं।
- छालाको पक्ष तल एक प्यानमा सामन राख्नुहोस्, माछा माथी कुनै पनि बाँकी चटनी बहाली।
- 6-8 मिनेटको लागि शीर्ष रैक मा माछा हाल्नुहोस्।
- ग्रील्ड सामनको लागि, प्रति गर्म 5 मिनेट प्रति मिनेट 5 मिनेट पान्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 152 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 51 मिलीग्राम |
| सोडियम | 49 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 18 जी |