ग्रेनेडाइन अनार छ कि अनार संग स्वाद। यसमा रक्सी नहुन सक्छ। यस सजिलै संग तपाईं घर मा सजिलै संग आफ्नो गैर-अल्कोहल ग्रेनेडाइन सिरप बना सकते हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/4 पाउन्ड
- अनार
- 1 पित्री पानी
- 1/2 पिट शर्करा (अधिक आवश्यक वा आवश्यक; निर्देशहरू हेर्नुहोस्)
- वैकल्पिक: रातो रातो रङ, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- झिल्ली र छालाबाट अनारको बीज अलग गर्नुहोस्।
- एक भारी पनीर मा, अनार पानी को एक पित्ता को साथ कोण को बीज र उबाल, जब सम्म रस पवित्रहरूले आफ्नो रस को लगभग 5 मिनेट सम्म जारी गरे।
- एक पनीर मा एक चीजसेलोथ-स्तरित चलानी को माध्यम ले डालो, बीउ देखि रस को दबाएर। बीउ त्याग्नुहोस्।
- दृढ अनार रस को माप र एक बराबर राशि जोड्नुहोस।
- सस्यानमा डुबाउनुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- गर्मी घटाउनुहोस् र 10 देखि 15 मिनेटसम्म उबाल गर्नुहोस्।
- कोठाको कोठामा कूल।
- खाना प्रयोग गर्दा, यदि प्रयोग गर्नुहोस्। सजावटी रोकिएको बोतलमा राख्नुहोस्।
अल्कोहल ककटेल, डेसर्ट, मरिरेडेस र अन्य सामान्य व्यञ्जनहरु मा बच्चाहरु को पेय जस्तै ग्रेनाडीन सिरप को प्रयोग गर्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 66 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |