यो सजिलो, नो-बेक कुञ्जी पाई मात्र तीन अवयवहरूसँग बनाइन्छ: अण्डाका व्यक्तिहरू, मीठो कन्डिसन दूध र नीमको रस।
पाइ क्रस गिनती छैन, निस्सन्देह। यसको लागि, तपाईं भण्डार-खरीदा खरिद गरेको पक्कार पाई खोल प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। (वा तपाईंको आफ्नै बनाउनुहोस् ।)
यस विधि को कारण यो काम हो कि नींबू को रस मा अम्ल को अन्डा प्रोटीन को कोण गर्दछ र यसको कारण बनने को लागी भरने को कारण बनता छ।
यदि तपाईं वास्तविक कुञ्जी लम्बाईहरू प्राप्त गर्न सक्नुहुन्न (वा कुञ्जी चाँदीको रस, जुन तपाईले प्राय: बोतल वा फ्रिज पाउन सक्नुहुनेछ) नियमित लम्बाई प्रयोग गर्न राम्रो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 अन्डा व्यक्ति
- 1 गर्न सक्दछ (14 औँ) कचौरा दूध मिलायो
- 5 ओम नींबू रस (कुञ्जी वा अन्यथा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- अण्डा व्यक्तिलाई मार्नुहोस् र राम्रोसँग मिलाएर कन्डिसन दूधमा हलचल। अब लिम्बुको रसमा हलचल र समावेश नगरे सम्म मिश्रण।
- आफ्नो पाई खोलमा भर्नुहोस् र रातभर फ्रिज गर्नुहोस्।
- व्हाइड क्रीम संग टाँस्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 202 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 121 मिलीग्राम |
| सोडियम | 103 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 28 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 7 g |