चकलेट र तरटरकोटच चिप्सले यी गोलाकारहरू र अन्य स्वादको स्वाद दिन्छ, वा तपाईं चकलेट र मूंगफली बटरहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप (4 1/2 औंस) सबै उद्देश्यको आटा
- 1/4 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/8 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/8 चम्मच नुन
- 1/2 कप (4 औंस) मक्खन, पिघलिएको
- 1 कप लाइट वा गाढा खैरो शर्करा, प्याक गरिएको छ
- 1 ठूलो अन्डा
- 1 चम्मच वेनिला
- 3/4 कप semisweet चकलेट चिप्स
- 1/2 कप तरटरस्कोच वा मूंगफली मक्खन चिप्स
- 1/2 कप कटा वाले अखरोट वा पेकान, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. 8 इन्च स्क्वायर पाक प्यान र नमस्कार गर्नुहोस्।
2. ओवनलाई 350 डिग्रीसम्म लगाउनुहोस्।
3. कटोरामा वा मोमको पानामा, आटा, बेकिंग पाउडर, सोडा र नुन जोड्नुहोस्। छुट्याइएको।
4. मिक्सिंग कटोरामा सुन्तला नभएसम्म खसेको मक्खनले खरानीको मक्खनलाई हराउँछ। अण्डा र वेनिला जोड्नुहोस् र राम्रोसँग मिल्दैन। मिश्रित सम्म आलु मिश्रण मा हलचल। चिप्स र नटहरूमा भने, यदि प्रयोग गरिरहन्छ।
5. तयार प्यानमा फैलाउनुहोस् र 20 देखि 25 मिनेटसम्म उठाउनुहोस्, सेट नगर्न र हल्का खारेज गर्नुहोस्।
अधिक व्यञ्जनहरु
ब्राउन शुगर ब्राउन
आमाको सुनौलो चलन
Chewy Coconut Chocolate Chicks Blondies
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 21 9 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 58 मिलीग्राम |
| सोडियम | 156 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |