के तपाईंसँग राती रातको रातीको खाना पकाएको मासुको खुट्टा छ? यो द्रुत मासुलोफ मिर्च एक सुपर फास्ट र स्वादिष्ट नुस्खा हो जुन तपाईंको साप्ताहिक पुन: प्रयोग गर्नको लागि एकदम राम्रै रातो खाना बनाउनको लागी एकदम सही छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 प्याज, कटा भयो
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 1 देखि 2 jalapeno मिर्च, minced
- 2 देखि 3 कप टुक्रा टुक्रा भयो
- meatloaf
- 2 (14-औउन्स) डिब्बेमा टमाटरहरू डसेका थिए
- 1 (8 औंस) टमाटर चटनी हुन सक्छ
- 2/3 कप मासुको भाँडा
- 2 (15-औउन्स) डिब्बा कालो सेम, पिसाब र नाली
- 2 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच जीरा
- 1/2 चम्मच
- Tabasco sauce
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूला ठूला ठूला ठूला ठूला ठूला ठूला ठूला ठूला ठूला हुन्छन्। प्याज र लसुन थप्नुहोस्। पकाउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि हलचल गर्नुहोस्। Jalapeno मिर्च जोड्नुहोस्; पकाउनुहोस् र 3 मिनेटको लागि हलचल गर्नुहोस्।
- मासुलोफ, डिस्टा टमाटर, टमाटर चटनी, मासुको शरद, कालो सेम, चिनी पाउडर, जीरा, ट्याबसोको र नमक र काली मिर्चको स्वाद। उकालो लाग्नु कम गर्न गर्मी कम गर्न र 25 देखि 35 मिनेट सम्म थोडा घटे सम्म उकालो। खट्टा क्रीम, पिर्मेसन पनीर, र अधिक jalapenos संग तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1062 |
| कुल मोटा | 45 g |
| पागलिएको बोसो | 24 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 113 मिलीग्राम |
| सोडियम | 466 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 102 g |
| आहार फाइबर | 32 g |
| प्रोटिन | 67 g |