एक सरल आचरण र माछा साल्सा नुस्खा, केवल मूल र आवश्यक साल्सा सामाग्री संग बनाइन्छ: लसुन, ताजा सिलिलेरो, नींबूको रस र नमक र कालो मिर्च। जब मस्तिष्कमा मौसम हुन्छ, मंगोस र पीडाहरूको मीठा स्वाद प्याज र लसुनको साथमा यो सजिलो घरको साल्सा नुस्खामा एक अनौठो र ताजा सारा स्वादको स्वादको साथ मिल्ने हुन्छ।
चिप्सका साथ यो ताजा फल साल्सा को हल्का नाचको लागि प्रयास गर्नुहोस्, वा सब्जी burrito वा शाकाहारी टाकोहरूमा असामान्य मोडिको लागि आफ्नो पीच र माओलो साल्सा जोड्नुहोस्।
यो सजिलो माछा साल्सा नुस्खा पनि कच्चा खाना आहारको लागि कच्चा भोज खाना नुस्खाको लागि उपयुक्त छ, र ताजा मंगोस र पीडाहरू, लसुन, लेम र कलिन्ट्रो भन्दा बढी केही छैन, यो पनि एक व्यक्तिको लागि उपयुक्त एक लसिन-मुक्त नुस्खा पनि हो। गेहूं एलर्जी। धेरै साल्सा व्यंजनहरू जस्तै, क्यालोरीमा यो धेरै कम र प्रायः वसा-मुक्त हुन्छ।
यदि तपाईं यो आम साल्सा नुस्खा मनपर्छ, र सामान्यमा फल सालस तपाईं यो सजिलो ताजा ज्योति सालसा प्रयास गर्न चाहानुहुन्छ, वा वास्तवमा फरक कुराको लागि यो कालो सेम र अनानास साल्सा नुस्खाको प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 mangos, peeled and chopped
- 2 ताजा खुट्टा, खुट्टा र कटा
- 1 मध्यम आकार मिठो प्याज, diced
- 1 मध्यम टमाटर, diced (वैकल्पिक)
- 2 लौंग लसुन, पतला मिनी
- 2 चिसो ताजा सिलिलाउरो काटियो
- एक चिहानको जुस
- डिश नमक र काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै अवयवहरू र हिसाब जोड्नुहोस्। यदि तपाइँसँग एक खाना प्रोसेसर छ भने, तपाईंले डन्निंग र बन्द गर्नु भन्दा सट्टामा सबै अवयवहरू प्रशोधन गर्न सक्नुहुन्छ।
चिलिङ गर्नु अघि। टाँस्नुहोस्, र थोडा र नमक र काली मिर्च, चूना, वा सिलेंटिरो स्वाद थप गर्नुहोस्।
मंगो साल्साको चार सर्भर बनाउँछ।
मंगो साल्सा पोषण संबंधी जानकारी, प्रति सेवा:
प्रति सेवा क्यालोरी: 105
फैट: 0.5 ग्राम
भिटामिन ए: 25%, भिटामिन सी: 64%, कैल्शियम: 3%, फलाम: 2%
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 186 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 56 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 5 g |