Pierogi एक परम्परागत पोलिश खाना हो जुन धेरै विविधताहरू छन्। मूलतया, यो भरपूर रूपमा डम्प्लिङ जस्ता केही चीज हो। भरपूर तपाईंले रोज्नु भएको सबै कुरा हुन सक्छ। यहाँ पेट्सबर्ग मा एक शेफ देखि एक पेरिओग्जी नुस्खा हो। उनले बिन्दुको रूपमा, पिट्सबर्ग धेरै पिरिगो-स्पष्ट रूपमा अमेरिकी उप-केन्द्रक हुन्, उनीहरूले राष्ट्रिय औसत 11 पटक खाने गर्छन्!
आलु र पनीर भरिएको सुझावको साथ पिट्सबर्ग रेगिस्तान अपेक्षाकृत रोकिएको छ। तर त्यो मात्र पिरोईको स्वादिष्ट (स्वादिष्ट) सतह खरिद गर्दछ, जुन तपाईंको फैंसीमा आक्रमण गर्ने कुनै पनि कुराले भरिएको हुन सक्छ। यद्यपि धेरै पिरालोहरू श्वेत पक्षमा छन्, केहि स्वादिष्ट डेसर्टहरू हुन्छन्, रमाईलो र ताजा संरक्षित फलहरू भरिएका हुन्छन्। भिन्नता मा एक पेरिओगी दुवै savories र मिठाइहरु - बेकन र स्ट्रबेरी संरक्षित भरी छ, उदाहरण को लागि।
धेरै मूल व्यंजनहरू जस्तै लोक उत्पत्तिको रूपमा, पिङ्गोगी आटा पनि विभिन्न प्रकारका मा बनाउन सकिन्छ। केहि अण्डाहरू प्रयोग गर्दछ - जस्तै एक तल - र अन्य छैन। केहि, यस नुस्खा जस्तै, खट्टा क्रीम को एक सामाग्री को रूप मा प्रयोग। तपाईं दही को खट्टा क्रीम को लागि र केहि क्यालोरीहरु लाई पनि सुरक्षित गर्न सक्छन्। अर्को रोचक संभावना धेरै ठूला खाद्य बजारहरूमा उपलब्ध गैर-मोटो खट्टा क्रीमको प्रयोग हो, जस्तै व्यापारी जो र सबै फूड्स।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप
- सबै उद्देश्यको आटा , प्लस आटाले कामको सतह धूल गर्न
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 कप खट्टा क्रीम
- 1 अन्डा
- 1 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा आटा, नमक खट्टा क्रीम, अण्डा र पानी मिलाउनुहोस्। आटा नभए सम्म मिक्स। यदि आटा सुकाइन्छ भने, एक समयमा 1 चम्मच थप पानी जोड्नुहोस्, जब सम्म यो नमी र चिसो छ। यदि आटा चिपचिपा छ भने, अधिक आटा जोड्नुहोस्, एक समय मा एक चम्मच, जब सम्म यो सुचारू हुन्छ।
- एक चक्करदार काम सतहमा, लोचदार नभएसम्म 3 वा 4 मिनेटको घुँडा घुमाउँथ्यो। प्लास्टिक लपेटोमा आटा राख्नुहोस् र कम से कम 30 मिनेटको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 40 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 101 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |