शाकाहारी फज्याटहरू मशरूम र घण्टी काली मिर्च प्रयोग गरेर धेरै स्वस्थ र पोषक स्वादको लागि बनाउनुहोस्। तपाईं पनि यो शाकाहारी फेजिटस व्युत्पन्न रेगुनलाई खट्टा क्रीम डुप्लिकेर वा एक गैर गैर डेयरी खट्टा क्रीम विकल्प प्रयोग गरेर पनि बनाउन सक्नुहुनेछ। अधिक शाकाहारी फेजिट व्यंजनहरूको लागि तल स्क्रोल गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 रातो काली मिर्च (स्ट्रिप्समा काट्ने)
- 1 1/2 कप ताजा मशरूम (कटाई)
- 1 प्याज (कटाई)
- 1 Tbsp। जैतून का तेल
- 1/2 tsp। करी पाउडर
- 1/2 tsp। खुर्सानी को धुलो
- 1/4 टस्पेस। cumin
- 4 आटा tortillas
- वैकल्पिक: खट्टा क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- मरुभूमि, मशरूम र प्याज 3-3 मिनेटको लागि जैतून का तेलमा राख्नुहोस्। मसालाहरू थप्नुहोस् र अर्को 2 मिनेटको लागि खाना पकाउन जारी राख्नुहोस्, वा डाइरेइज निविदा नभएसम्म।
- केहि चम्मच को मिश्रण एक आटा अटुरिल्ला मा, माथि खट्टा क्रीम संग यदि वांछित र आफ्नो शाकाहारी फेजिट को आनंद ले!
पोषण जानकारी, प्रति fajita, एक चम्मच खट्टा क्रीम (क्यालोरी गणना बाट) सहित:
क्यालोरी: 151; फैट बाट क्यालोरी: 67
% दैनिक मुल्य
कुल मोटाई: 7.5 ग्राम, 12%; संतृप्त वसा: 2.5 ग्राम, 13%
कोलेस्ट्रॉल: 6 एमजी, 2%
सोडियम: 27 एमजी, 1%
कुल कार्बोहाइड्रेट: 18.7 ग्राम, 6%
आहार फाइबर: 3.7 ग्राम, 15%
प्रोटीन: 3.6g
भिटामिन ए 41%, भिटामिन सी 132%, कैल्शियम 5%, फलाम 6%
अधिक शाकाहारी र शाकाहारी मेक्सिकन व्यञ्जनहरु:
- मंगो र पीच साल्सा नुस्खा
- दस मिनेट शाकाहारी TVP Tacos Recipe
- सजिलो मेक्सिकन चावल
- दक्षिणपश्चिम बीन र मकई सलाद
- ब्ल्याक बीन Enchiladas
- आधारभूत Guacamole पकाउनुहोस्
- Frijoles Negros (ब्ल्याक ब्यान)
- शाकाहारी Tempeh Tacos
- सजिलो शाकाहारी नाश्ता Burritos
- Enchilada Casserole
- मेक्सिकन ब्ल्याक बीन सूप
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1325 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,135 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 211 g |
| आहार फाइबर | 18 जी |
| प्रोटिन | 36 g |