तपाईं यो मेक्सिकनले भर्खरै केहि मिनेटमा ओवनमा बसेका शाकाहारी इन्चिलडा क्यासेरोल प्राप्त गर्न सक्नुहुनेछ, त्यसैले यसले व्यस्त दिनको लागि उत्कृष्ट भोजन बनाउँछ। बच्चाहरूले पनि यस नुस्खालाई पनि प्रेम गर्दछन् (मसालाको कारकलाई कम गर्न केवल खुट्टामा खुट्टाको मात्रा काटेर)। यो नुस्खा नियमित सजिलै पनीर को बजाय एक सेक्सी सोया पनीर का उपयोग करके सजग बनाया जा सकता है।
अधिक मेक्सिकन-प्रेरित बिरुवा र शाकाहारी व्यंजनहरू
- सजिलो घर का बना Enchilada चटनी पकाने की विधि
- दस-मिनेट शाकाहारी मेक्सिकन फजरास
- Vegan Seven-Layer Dip
- ग्रील्ड भरिएको चिली Rellenos
- मसालेदार शाकाहारी Tortilla सूप
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप शाकाहारी मैदान बीफ विकल्प
- 1 पैकेट टोको मसाले
- 2 15-औंस cans enchilada सस
- 15 देखि 18 नरम tortillas
- 2 15-औंस क्यान्सर
- पिनटो सेम (भरिन्छ)
- 2 कप पनीर (ग्रेटेड)
- 1 4-औंस हरी मिर्च (कटाई)
- 1/3 कप काली जैतून (कटाई)
- वैकल्पिक: 2 कप मकई चिप्स (कुचल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 डिग्री पहिरन।
- शाकाहारी मासुको टुक्राको मसाले सँग मिल्दो रमाइलो बनाउनुहोस् र राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- हल्का रूपमा बकिङ प्यान गर्नुहोस्। बेकिंग प्यान को तल मा 3/4 कप enchilada सस को बारे मा फैले। अर्को, चटनी को शीर्ष मा 5 वा 6 मकई अटलालस को एक तह राख्नुहोस।
- सेम, पनीर को एक तह र tortillas को शीर्ष मा खुली खुराकहरु लाई फैलाउनुहोस्। यसको माथि, enchilada sauce को एक उदार उदार तह फैलियो, त्यसपछि बढी मकै अछुतो। अर्को, अचम्मको मासु र माछाहरू माथिका माथि फैलिएको छ, अधिक पनीर र बाँकी चिल्लोहरू।
- चटनीको अर्को तह यो माथि, र त्यसपछि कोक अष्टिलस, फेरि चटनी र पनीर।
- एल्युमीनियम पन्नीको साथ क्यासेरोल र 30 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। ओवनबाट हटाउनुहोस्, माथिको मकई चिप्सको साथ, र 15 देखि 20 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 4290 |
| कुल मोटा | 136 g |
| पागलिएको बोसो | 66 g |
| असंतृप्त फैट | 27 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 84 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8,760 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 621 g |
| आहार फाइबर | 73 जी |
| प्रोटिन | 143 जी |