यी स्वादिष्ट च्वाईसी ब्लन्डिडीहरूमा नरिवल र चकलेट चकहरू वा चिप्सको टोली। यी बार्सहरू एक पार्टी वा पोट्टलमा लिनुहोस् र धेरै मुस्कुराउँनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप आटा
- 1/8 चम्मच नुन
- 4 औंस अनगिन्त मक्खन (पिघलिएको र कोठाको तापमानमा ठुलो)
- 1 कप प्रकाश ब्राउन शुगर (प्याड)
- 1 ठूलो अन्डा
- 1 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 कप नारियल (फ्लेक्ड)
- 1 कप चकलेट चिप्स (वा चक)
- माथिको लागि:
- वैकल्पिक: 1 कप semisweet वा bittersweet चकलेट चिप्स
- वैकल्पिक: 1 चम्मच मक्खन वा छोटो
यसलाई कसरी बनाउने?
8-8 वा 9 0 इन्च स्क्वायर पिक प्यान गर्नुहोस् र आटा गर्नुहोस्। गर्मी ओवन 350 डिग्री।
आटा र नुन जोड्नुहोस्; छुट्याइएको।
सुचारु नभएसम्म मक्खन र खैरो पिरालो सँगै बिर्सेर; अण्डा र वेनिला निकाल्नु राम्रोसँग मिल्दैन।
मिश्रित हुँदा आटा र नुनमा बिस्तारै हरायो, त्यसपछि नरिवल र चकलेट चिप्स वा चकलेट बन्दुकहरूमा हलचल।
20 देखि 25 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा केन्द्रमा सेट नभएसम्म तर नरम।
ओभरबेक नगर्नुहोस्। चकलेट संग बहावली गर्नुअघि थोपा थोपा ठोलो, त्यसपछि सानो स्क्वायरमा काट्नु पूर्णरुपमा ठुलो पार्नुहोस्।
टुप्पोको लागि, यदि प्रयोग गरिएमा, 1 चम्मच मक्खन संग चकलेट चिप्स पिउन वा सुचारु सम्म छोटो पार्नुहोस्। एक चम्मच संग सलाखों मा बहाव या मिश्रण एक सैंडविच बैग में मिश्रण और कोने बंद का एक छोटा टुकड़ा काट। बहाव, बारहरू मा चकलेट बाहिर निस्कन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
यो पनि हेर्नुहोस्
शीर्ष 10 चकलेट चिप कुकी व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 352 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 98 मिलीग्राम |
| सोडियम | 158 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 5 g |