व्यक्तिगत रूपले, मलाई लाग्छ कि रौबर्ब एक अधीनतित पेय संघटक हो र धेरै पटक प्रयोग गर्नु पर्छ। यही कारणले गर्दा मलाई तुरुन्त निराश भएको छु जब एक घुम्न ककटेल मेरो बाटो आउछ। सूचीमा रुबर्ब कोलिन्सहरू थप्नुहोस् किनभने यो स्वाद प्रयोग गरेर मितिको सबैभन्दा राम्रो पेय मध्ये एक हो।
यस कोलिन्स मा रस्बियन एक सरल रग्बर्ब सिरप (जस्तै उच्च तह मा पानी को बिरुद्ध रोबर्ब रस संग असफलता सरल सिरप जस्तै बनाइन्छ) देखि हुन्छ र यो कोमल, मीठा स्वाद को साथ गुलाब, आचरण, र रास्पबेरी प्रोफाइल नोलेट को चांदी सूखी गिन संग पुरा तरिकाले काम गर्दछ। । रोबर्ब बिट्टरहरू मात्र एक थप थप बोनस हुन्।
साथै, तपाईं नोट गर्न चाहानुहुन्छ कि त्यहाँ एक होइन, तर यस ककटेलमा दुई बिटरहरू। गृहिणी बिट्टरहरू एक रोचक मोड थप्छन् र स्क्रैप्पीको कार्डम्याम बिटरहरू तपाईंलाई भेट्टाउन सक्नुहुने सबैभन्दा राम्रो मध्ये एक हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 औंस नोलेटको सिल्वर सुक्खा गिन
- 1 औंस रोबर्ब सिरप (3: 1 रत्न गर्न रूब्राब रस)
- 1 औंस
- कागको रस
- ड्यासको
- शुल्क ब्रदर्स Rhubarb Bitters
- 4 बिरुवाहरु काटा पत्ते बट्टर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ताजा बरफ भरिएको एउटा कलिन्स गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- शीर्षम्याट बिट्टरहरूको 4 बूँद
राप्तीको पार्वती: नोलेटको सिल्वर सूखी जिन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 231 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 1 g |