यो उत्कृष्ट मिक्स नुस्खाले तपाईंलाई समय र पैसा बचत गर्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप आउँ
- 2 Tbsp। चीनी
- 1 Tbsp। दूध (nonfat सूखे दूध पाउडर)
- 1-1 / 2 चम्मच। नमक
- 2-1 / 2 चम्मच। खमीर (सक्रिय सुखा)
- 1-1 / 4 कप पानी (तातो)
- 1 Tbsp। सब्जी तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो कटोरामा संयुक्त रूपमा मिश्रण आटा, चीनी, सूखे दूध र नुन। पेंच शीर्ष ढक्कन संग एक-क्वार्ट जार भित्र राख्नुहोस्। खमीर राख्नु एक धेरै सानो जिपोलो प्लास्टिक थैलीमा राख्नुहोस् र ढक्कन जोड्नु अघि जारमा आटा मिश्रण राख्नुहोस्। लेबल र ठुलो ठाउँमा भण्डार गर्नुहोस्।
- रोटी निर्माताको रोटी प्यानको तलमा ठुलो पानी र सब्जीको तेल राख्नुहोस्। जार देखि सूखी अवयवहरु को गीले सामाग्री को माथि मा राख्नुहोस, आखिरी को लागि खमीर राख्नुहोस या तपाईंको रोटी निर्माता निर्माता को दिशाहरु को पालन गर्नुहोस। सेतो - लाइट क्रस्ट रंग चयन गर्नुहोस्। बेकिंग चक्र पछि प्यानबाट रोटी हटाउनुहोस् र फिसिङ गर्नु 1 घण्टाको लागि तार रैकमा ठोक्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 65 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 492 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |