दालचीनी Cinnamomum जीन बिरुवाहरु को छाल बाट आउँछ। यसलाई सामान्यतया श्रीलंका वा सीलोन भनिन्छ र यसलाई "साँचो दालचीनी" भनिन्छ। सबैभन्दा सामान्य - कम से कम महंगी - क्यासिया दालचीनी सम्बन्धित प्रजातिहरूबाट आउँछ। यो दालचीनी भनेको हामी प्रायः खाना पकाउन प्रयोग गर्दछौं। यो सामान्यतया साईगोन, वियतनामी वा कोरिन्जि लेबल गरिएको छ।
दालचीनी शर्कद व्यावसायिक रूपमा उपलब्ध छ, तर यो घरमा सजिलो र सस्तो सजिलो छ। पाई क्रस वा मोमबत्तीमा पकाउनु अघि दालचीनी शिकारीलाई छिटो बनाउनुहोस्, वा यसलाई ह्वाइड क्रीम गार्निशमा, तपाईंको बिहानको अनाज , वा दही भित्र छिराउनुहोस्। कफी पेकान वा अखरोटका साथ केहि कफीको केक , द्रुत रोटी, वा मफिनको लागि टस गर्नुहोस्। र दालचीनी शर्करा तरिती टोस्टमा अद्भुत छ!
यो नुस्खाले 1/2 वटा दालचीनी शर्करा बनाउँछ। प्यान्ट्रीमा पामामोन शर्करामा भण्डारमा वा सील गरिएको खाद्य भण्डारण बैग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
सानो कटोरामा चीनी र दालचीनी जोड्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। यसलाई एक सानो कनिंग जारमा पेंच माथि वा अर्को सानो कन्टेनर वा जिप-नजिकको खाना भण्डारण बैगको साथ राख्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- 1/4 कपमा नुस्खाको तल पस्न, 3 चम्मचौं चाइनीज र 1 1/2 चम्मचको जमीन दालचीनी प्रयोग गर्नुहोस्।
- यदि तपाईं चिनीमा दालचीनीको उच्च अनुपात चाहानुहुन्छ भने दाँतमा 2 चम्मचमा डबल गर्नुहोस्।
- व्हीप्ड क्रीम गेनिशेसमा दालचीनी शर्करालाई छिटो पार्नुहोस्, दहीमा, पाई क्रस्ट भन्दा माथि वा मोबाईल पनीर र मोबिन र छिटो ब्रेडहरूमा।
- न्यानो उपचारको लागि दाखिला टोस्ट वा अंग्रेजी मफिन्समाथि दालचीनी शिकारी छिराउनुहोस्।
- 1/4 कपको कटा पेक्यानको साथ दालचीनी शर्करा 1 या 2 चम्मच टसप गर्नुहोस् र पकाउनु अघि छिटो ब्रेडको माथिल्लो माथि माथि छिर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 8 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |