सरल र राम्रो तरिकाले स्वाद संग स्वाद, यो आँखा कैंडी ककटेल एक शानदार गर्मी को पेय हो। नुस्खा मियामीको टोचे रेस्टुरेन्ट बाट आउँछ।
यदि यो घरमा यो ककटेल बनाउनुहुन्छ, तपाईलाई थाहा छ कि यसको सबै सामग्री धेरै सामान्य हो। तपाईंलाई बम्बई सूखी गिन ( बंबई नीलम को अधिक पारंपरिक लन्डन सूखी संस्करण) र शानदार सेन्ट जर्मेन को आवश्यकता हुनेछ। यो वनस्पतिक मिश्रणमा थपिएको अलि अचम्म र अलि अदरक र टकसाल भएको छ।
यो सबै ठीकसँग मिलाउँछ र एक ताजा, हल्का पेय हो जसले चाँडो मनपर्ने हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस बम्बे ड्राई
- जिन
- 1/2 औंस सेन्ट जर्मेनल्ड एल्डरफ्लावर लिकर
- 1/2 औंस
- कागतीको रस
- 1/2 औंस
- सरल सिरप
- 1/4 इन्च
- अदरक रूट
- 1 चिसो
- ताजा टकसाल
- स्प्ल्याशको
- क्लब सोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल ह्याकरमा , अदरक, टकसालका पातहरू, र सरल सिरपका केही स्लाइसहरू हल्का ।
- रक्सी र रस जोड्नुहोस् र बर्फ भर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस्।
- ताजा बर्फ देखि भरिएको पुरानो चश्मा गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- क्लब सोडाको स्प्लाश थप्नुहोस्।
- टकसालको चिसोसँग गार्निश।
Recipe Courtesy: Touche Miami
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 282 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 653 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |