यो सजिलो टाटर कुल क्यासरोल एक-एक-एक भोजन हो जुन तयार र बेक गर्नको लागि स्नैप हो, र तपाईंको खानाले तपाईंको बच्चाको आनन्द उठाउछ।
म क्यास्सेलमा मिश्रित सब्जिहरु प्रयोग गर्दछु, तर तपाईं आफ्नो परिवारको मनपर्ने सब्जिहरु प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। र अजमेरको सूपको क्रीम मशरूम सूपको क्रीमको लागि प्रतिस्थापन हुन सक्छ।
Coleslaw वा सलाद र बिस्कुट संग सेवा गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
सरल स्लो कुकर टेटर टट कसेरोल
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/4 देखि 1 1/2 पाउन्ड दुबला मैदान मासु
- 1 कप कटा प्याज
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 2 कप जमे भएका मिश्रित सब्जिहरु, निविदा नभएसम्म पकाएको
- 1 गर्न सक्छ (10 3/4 औंस)
- शरद ऋतुको मशरूम सूप
- 2 चम्मच Worcestershire सस
- 2 कप कटाड पनीर, विभाजित भयो
- नमक र काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 16 औंस फ्रोजन आलु नाइगेट्स (1/2 / 2 बैग), जस्तै थियेटर टट® वा समान
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन त 350 देखि 350 डिग्री एफ। मक्खन 9-इन्च स्क्वायर पाकिएको डिश।
- मध्यम गर्मी मा एक ठूलो स्किलेट मा, कडा प्याज संग प्याज प्याज संग भूरे रंग को भूरे रंग को भूरे , जब तक मासु गुलाबी छ र प्याज नरम हो। लसुन पाउडरमा हलचल, मिश्रित सब्जियां, कन्डेन्डस्ड सूप, वर्कस्शियर सॉस, र टुक्रा पनीरको 1 कप। मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- नमक र कालो मिर्चको साथमा स्वाद र सिजन।
- तयार पाकिएको डिशमा भुइँमा गोडाको मिश्रण। आलु र बाँकी पनीर संग शीर्ष।
- 50 मिनेट को लागि पन्नी र सेंक संग पकवान पकवान को कवर गर्नुहोस। पन्नी हटाउनुहोस् र 15 मिनेटसम्म बेकिंग जारी राख्नुहोस्, वा क्यासेरोल बबल हुन्छ र आलु सम्म पकाइएको छ।
4 देखि 6 सम्म सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
25 पुरस्कार-योग्य ग्राउण्ड बीफ व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 829 |
| कुल मोटा | 58 g |
| पागलिएको बोसो | 32 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 230 मिलीग्राम |
| सोडियम | 778 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 53 जी |