तपाईंलाई यो सुन्दर नजिकको हेर्न आवश्यक छ। दोस्रो कि गोलाहरू खोल्न सुरु हुने, अस्टेर ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्। यो ग्रिल वरिपरिका पक्षहरूका लागि उत्कृष्ट एपटेकर हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 ओसर्स प्रति व्यक्ति
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 1-2 कप मक्खन
- 6-12 नींबू भेडाहरू
- 1/4 कप गर्म मरिच चटनी (Tabasco)
- 2 tablespoons Worcestershire sauce
यसलाई कसरी बनाउने?
1. गोलेबाट कुनै पनि चिसो हटाउन राम्रो ओस्टर्स सफा गर्नुहोस्।
2. या त एक ग्रिल शीर्ष (यानी वाक) वा भारी पन्नी प्रयोग गर्नुहोस् जुन ग्रिल ग्रेट मा यसको माध्यम ले धेरै छेदहरु संग।
3. ग्रिल र बन्दको ढोकामा अस्टेर राख्नुहोस्। खोल सम्म खुल गर्नुहोस् (लगभग 6 मिनेट)।
खोलबाट ग्रिल र कट मांसपेशिहरु हटाउनुहोस्। माथि सस र seasonings संग गरम सेवा। उनीहरूलाई ब्याचहरूमा ग्रिल गर्न सर्वोत्तम छ त्यसैले सबैसँग राम्रो तातो अस्टरहरू छन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3976 |
| कुल मोटा | 384 g |
| पागलिएको बोसो | 233 g |
| असंतृप्त फैट | 109 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1,276 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,835 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 102 g |
| आहार फाइबर | 20 जी |
| प्रोटिन | 69 जी |